آموزش فعال کردن حالت Spoiler در تلگرام

به گزارش سایت thehackposts، تلگرام به تازگی قابلیت جدیدی به نام  Spoiler  را به پیام رسان خود اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا قسمتی از متن‌های ویدئوها، کتاب‌های الکترونیکی و فیلم‌ها را  به صورت مخفی در چت‌های شخصی و گروهی ارسال کنند. این ویژگی در به روز رسانی نسخه‌های اصلی، دسکتاپ تلگرام برای ویندوز، مک یا لینوکس، قابل اجرا است.

آموزش فعال کردن حالت Spoiler در تلگرام

آموزش فعال کردن حالت Spoiler در تلگرام

آموزش استفاده از قابلیت Spoiler برای پیام‌های تلگرام

ابتدا برنامه تلگرام را باز و به آخرین نسخه به روز رسانی کنید. سپس به صفحه گروه یا شخصی که می‌خواهید به او پیام دهید و از این قابلیت استفاده کنید، بروید. یک پیام متنی را  تایپ کنید. در این مرحله عبارت مورد نظر را انتخاب و  روی آن کلیک راست کنید. پس از آن روی گزینه اسپولایر ضربه بزنید.

در ویندوز نیز شما با انتخاب کلیدهای کنترل شیفت P می‌توانید عبارات مورد نظرتان را از مخاطب مخفی کنید. پس از این مراحل پیام خود را با کلید اینتر ارسال کنید.

عبارت انتخاب شده با قالب اسپویلر در سیستم عامل ویندوز به رنگ خاکستری و در سیستم عامل مک نیز بع رنگ سیاه مشاهده می‌شوند .

گفته شده در گوشی‌ های آیفون و آیپدها کافی است متن مورد نظرتان را فشار دهید و پس از آن گزینه  Spoiler را انتخاب کرده و سپس ارسال کنید . این قابلیت در مخاطبان آیفون به صورت یک انیمیشن یا ابر دانه برای مخاطب ارائه می‌شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://neveshtani.com/?p=5792
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترلینکدین
برچسب ها:
مهرداد نورمحمدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آموزش فعال کردن حالت Spoiler در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.