امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور

 امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی پیام نوراست، گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور امروز ۱۸ آبان ماه به پایان می رسد.

وی ضمن تبریک به نودانشجویان دانشگاه پیام نور افزود: با توجه به تماس های مکرر دانشجویان ورودی جدید، فرایند ثبت نام الکترونیکی دانشجویان تسهیل و مهلت ثبت نام تمدید شد.

بهروز با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور سعی دارد بهترین خدمات الکترونیکی را به دانشجویان ارائه دهد، اظهار داشت: فرایند ثبت نام به دلیل لزوم ارائه اطلاعات فردی در بدو ورود به دانشگاه کمی طولانی بود، از این رو با تصمیم مدیریت دانشگاه ، مراحل کوتاه شد تا دانشجویان راحت تر  بتوانند ثبت نام کنند.
وی یادآور شد: تمامی پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی خلاصه مراحل پذیرش شامل ؛  تکمیل مشخصات، ارسال مدارک و دریافت “گزارش۲۶۰” عنوان کرد و گفت:  همه پذیرفته شدگان باید با شناسه کاربری و گذرواژه  وارد سیستم گلستان شوند.

بهروز افزود: شناسه کاربری مجموع شماره پرونده و b۹۹۱ است به این ترتیب که دانشجویان باید شماره پرونده خود را به b۹۹۱ اضافه کرده و بدون فاصله درج کنند و گذرواژه نیز شماره ملی ده رقمی دانشجویان است و در صورتی که کد ملی در اطلاعات سنجش تکمیل نشده باشد، دانشجو باید شماره شناسنامه خود را برای گذرواژه درج کند.

وی ادامه داد: درصورتی که با شناسنامه یا کدملی موفق به ورود به سیستم نشده اند شماره پرونده خود را در گذرواژه وارد کنند، افزود: دانشجویان باید از طریق مسیر آموزش== دانشجو== پذیرش غیرحضوری== “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود” نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک و تصاویر با حجم حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت و فرمت jpg اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: بعد از تکمیل مراحل و پذیرش دانشجویان می توانند با  شناسه کاربری : شماره دانشجویی و گذرواژه: شماره شناسنامه ، برای ثبت نام و انتخاب واحد اقدام کنند.

وی تصریح کرد: تمامی دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت ۵۰ درصد شهریه ثابت هستند  که برای این منظور باید از طریق منوی اصلی — آموزش — گزارش های آموزش — شهریه — لیست ها و آمارها–  فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور نسبت به دریافت گزارش ۱۶۳ و پرداخت شهریه خود اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی با عنوان اینکه پرداخت شهریه هم به صورت الکترونیکی و هم از طریق حضور در بانک امکان پذیر است ، اظهار داشت: دانشجویان برای پرداخت الکترونیکی می توانند از طریق منوی اصلی — آموزش — شهریه — پرداختهای الکترونیکی دانشجو، شهریه خود را پرداخت کنند و یا از طریق گزارش ۱۶۳، با دریافت شناسه قبض و پرداخت، شهریه خود را با مراجعه به بانک بپردازند.
وی یادآور شد: پس از پرداخت شهریه دانشجویان می توانند از طریق مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی انتخاب واحد خود را انجام دهند.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://neveshtani.com/?p=2519
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترلینکدین
پیمان ناصری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.