سولات کنکور تجربی 1401 -دانلود + پاسخنامه

 

سولات کنکور تجربی 1401 -دانلود + پاسخنامه

مهم ترین و پرمتقاضی ترین آزمون کشور، کنکور سراسری است که در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان برگزار می شود.

یکی از اموری که در کسب موفقیت کنکور سراسری امری مهم تلقی می شود مطالعه نمونه سوالات کنکور

سراسری است. کنکور سراسری معمولا در چند روز متوالی توسط سازمان سنجش برگزار می شود. سوالات کنکور سراسری معمولا یک ساعت پس

از اتمام زمان برگزاری این آزمون در قالب دو دفترچه عمومی و اختصاصی در پایگاه اطلاع رسانی سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

 

تمامی حاضران در جلسه آزمون و حتی سایر افراد می توانند سوالات کنکور سراسری تجربی 1401 را به صورت رایگان دانلود نمایند.

سازمان سنجش با این عمل در واقع این امکان را به شرکت کنندگان کنکور می دهد تا فرصت کافی برای تحلیل سوالات خود داشته و به راحتی بتوانند

درصدهای خود در هر درس را محاسبه کنند. داوطلبان کنکور سراسری سال های آینده نیز با دانلود این سوالات می توانند با مباحث پرتکرار و نحوه

طراحی سوالات آشنا شوند. به دلیل اهمیت دانلود سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ در این مقاله لینک دانلود و نحوه دریافت این سوالات را قرار دادیم.

 

دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۱

آن دسته از داوطلبانی که زمان برگزاری کنکور سراسری 1401در یکی از گروه های آزمایشی شرکت داشتند پس از اتمام زمان آزمون خود بی صبرانه در انتظار انتشار سوالات کنکور سراسری می باشند تا از پاسخ های درست و غلط خود مطلع شده و با استفاده از نرم افزار تخمین درصد بتوانند درصد خود در هر درس را محاسبه نمایند.

 

افرادی که قصد شرکت در کنکور سراسری سال های آینده را دارند معمولا به دنبال دانلود سوالات کنکور سراسری هستند تا با بررسی و حل این سوالات بتوانند سطح علمی خود را محک زده و هم با نحوه طراحی سوال و سوالات پرتکرار که مورد نظر طراح سوال کنکور سراسری می باشد آشنا گردند. این دسته از افراد جهت دانلود سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ پس از برگزاری این آزمون می توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی مورد نظر خود را به صورت رایگان دانلود نمایند.

 

سولات کنکور تجربی 1401 -دانلود + پاسخنامه منتشر شد.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://neveshtani.com/?p=6259

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترلینکدین
ناهید شیخی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سولات کنکور تجربی 1401 -دانلود + پاسخنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.