آموزش نگاه کردن مخفی استوری اینستاگرام

به گزارش bgr، برنامه اشتراک گذاری عکس متعلق به متا طیف گسترده‌ای از ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها استوری است. کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند عکس‌ها یا ویدئو‌های را در استوری آپلود کرده و برای مخاطبان به اشتراک بگذراند.

اینستاگرام به کاربران فهرستی از افرادی که استوریشان را مشاهده کرده‌اند، نشان می‌دهد. اما گاهی اوقات کاربران بنا به دلایلی می‌خواهند استوری دیگران را به صورت مخفیانه ببینند، راهکارهایی برای مشاهده استوری‌ها به شکل مخفیانه وجود دارد که در ادامه می‌خوانید.

روش‌هایی برای مشاهده پنهانی استوری‌ها

در روش اول، شما ابتدا باید تلفن خود را در حالت پرواز گذاشته و سپس اینستاگرام خود را باز کرده و استوری مورد نظرتان را مشاهده کنید.( این روش زمانی کار می‌کند که مخاطب به‌ طور خودکار استوری را از قبل بارگذاری کرده است.)

در روش دوم، ابتدا برنامه اینستاگرام خود را به طور کامل ببندید، سپس به تنظیمات گوشی رفته، وای فای یا داده‌های خود را خاموش و حالت پرواز را روشن کنید؛ سپس به اینستاگرام رفته و استوری فرد نظر خود را بدون آگاهی او مشاهده کنید.

چندین برنامه و وب سایت شخص ثالث وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد استوری اینستاگرام شخصی را مخفیانه مشاهده کنند. یکی از آن‌ها Chrome IG Story است.

شما می‌توانید برنامه  «Chrome IG Story» را نصب و سپس در آن نسخه وب اینستاگرام را باز کرده و با وارد کردن اطلاعات خود به حساب کاربری خودتان وارد شوید. در این مرحله شما می‌توانید بدون اینکه نام حساب کاربری تان در فهرست استوری شخص نمایش داده شود، استوری او را مشاهده کنید.

گفتنی است که این برنامه و وب سایت‌ها از امنیت خاصی برخوردار نیستند؛ بنابراین، شما باید با مسئولیت خود از آن‌ها استفاده کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://neveshtani.com/?p=5755
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترلینکدین
برچسب ها:
مهرداد نورمحمدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آموزش نگاه کردن مخفی استوری اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.